Strony związane z hasłem 'zdrowie':

 • PNF - metoda rehabilitacji »

  Strona http://masaz. trzypokojowy. pl to nasz najnowszy pomysł który w całości przeznaczony jest tematyce związanej ze zdrowiem. Niezmiernie istotnym tematem z jakim powinien zaznajomić się każdy internautów, tematem tym są rozmaitego rodzaju wady kręgosłupa.
  W aktualnych czasach olbrzymia część polskiego społeczeństwa borykać się z wieloma wadami sylwetki.
  Bardzo dużym kwestią jest fakt że ludzie posiadający różnego rodzaju wady nie wiedzą o tym przez co ich problem ze zdrowiem może się w dużym stopniu jeszcze bardziej pogorszyć i
  nieskomplikowane niezagrażające życiu i zdrowiu wady mogą stać się bardzo problematyczne.
  Wady sylwetki których skrzywienie przewyższa 10 procent charakteryzowane jest przez specjalistów jako "skolioza".
  Wypada skierować szczególną uwagę na najświeższe badania statystyczne jakie wyraźnie pokazują że na wszelkiego typu wady postawy są narażone nie tylko osoby w wieku dorastającym ale także osoby dorosłe.
  W znacznej mierze przyczyną tego jest prowadzenie pozbawionego aktywnego wypoczynku trybu życia.
  Znakomitym sposobem na rozwiązanie owego typu problemów zdrowotnych jest technika rehabilitacji którą jest PNF.
  Na naszej witrynie internetowej znajdziecie wiele ciekawych artykułów opisujących tą metodę fizjoterapii.

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.e-visage.pl »

  Witryna www. e-visage. pl tworzona jest z myślą troszczeniu się o jedną z najcenniejszych rzeczy jakie mamy - urodę. By to robić, niezbędnym jest używanie rozmaitych preparatów, bądź to naturalnych, czy też wyprodukowanych przez człowieka. Które będą dla nas dobre, czy mogą być szkodliwe? Niezbyt często jest to oczywiste. Mało który wytwórca jasno opisuje swoje produkty. Wyjątki są nieliczne, przykładowo Dermedic, dokładnie opisująca swoje wyroby. Innym chlubnym wyjątkiem jest tutaj na przykład La Roche Effaclar. Powinno się również uważać gdy postawimy na naturalne kosmetyki - gdyż i te mogą wywołać nieprzyjemne działania, jeżeli będziemy używać ich w nieodpowiedni z ich przeznaczeniem sposób.

  Data dodania: 22 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Uroda acard.waw.pl »

  Witryn w temacie zdrowia jest multum. Mają one na ogół dwa główne problemy - albo tworzone są w fachowym języku, bądź to całkiem na odwrót - wypisuje się na nich mity. Sztuką jest znaleźć konsens pomiędzy poruszaną przez nas tematyką i sposobem w jaki o niej piszemy. Strona http://www. acard. waw. pl poświęcona jest tematyce zdrowotnej, a również odrobinę mniej trudnym zagadnieniom, takim jak dieta czy uroda. Opisujemy plany żywieniowe które pomogą w zmaganiach z rozmaitymi zaburzeniami. W przyszłości będziemy również przedstawiać dermokosmetyki.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • centrum-kosmetologii.com »

  Zachęcamy do odwiedzin portalu http://www. centrum-kosmetologii. com/. Odnajdziecie na niej garść pomocnych wskazówek na temat dbania o urodę i zdrowie. Opisujemy tradycyjne sposoby na dbanie o piękny wygląd, recenzujemy interesujące kosmetyki, przykładowo - La Roche Effaclar. Radzimy przy doborze domowych metod dbania o nasze piękno. Przytaczamy także działanie różnych ziół bądź leków, jak na przykład Acard. Należy jednak pamiętać że głównym celem działania naszej witryny są rady w temacie urody właśnie. Skóra rąk, twarzy czy włosy - te i inne czynniki składają się na to jak wyglądamy, a możemy wpłynąć na nie przez dietę, suplementy czy też kosmetyki.

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.wlosy24.com »

  Bardzo ważną składową wyglądu zawsze były włosy. W rozmaitych regionach z rzadka miały miejsce mody na ich brak, jednak na ogół, włosy stanowiły decydujący czynnik, w kwestii jaką jest uroda płci obojga. Dzisiejsze czasy pośpiech, złe odżywianie i złe kosmetyki najczęściej powodują spore pogorszenie stanu włosów, czasami aż do stopnia, w którym zaczynają wypadać. Na blogu wlosy24. com znajdą Państwo dużo rad, dzięki którym będziecie mogli zadbać o dobry wygląd włosów bądź walczyć z ich wypadaniem - na przykład stosując Vichy Neogenic. Opisujemy rzecz jasna też stuprocentowo naturalne metody.

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.modaifryzury.org włosy »

  Coraz to trudniej znaleźć dobry blog dla kobiet który, traktuje o urodzie, modzie i zdrowiu. Atakujący z każdej strony przymus bycia fit opanował całkowicie kobiecą część internetu i dla wielu kobiet taki stan rzeczy jest nie do zniesienia. Z tej właśnie przyczyny powstał nasz portal http://www. modaifryzury. org. Przedstawiamy na niej rady żywieniowe oraz dotyczące zdrowia i urody. Przedstawimy plany żywieniowe które pomogą w dbaniu o urodę oraz preparaty, takie jak na przykład vichy neogenic. Całość, redagowana jest w przystępny sposób, bez wspomnianego wczesniej fit nazizmu i promocji bezglutenowego makaronu z tofu na parze.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.kosmetyczna-rosa.pl »

  Strony WWW dla kobiet od niedawna zostały niemal bez wyjątku zagarnięte przez kwestie takie jak crossfit i pierożki z jarmużu. Jeśli nawet zajmowały się kiedyś opisywaniem kosmetyków, to teraz już na dobrą sprawę są następną platformą reklamową. Czy jednak przetrwały jeszcze jakieś rzeczowe portale dla kobiet, traktujące o urodzie? Szczęśliwie - tak i przykładem będzie tu nasz portal kosmetyczna-rosa. pl. Nie pozwalamy na nachalną reklamę czy też bezkrytyczne podążanie za często jawnie głupawymi trendami. Naszym targetem są nie tylko młode kobiety. Recenzujemy na przykład dermokosmetyki linii Vichy Neovadiol, które które stworzono dla dojrzałych kobiet.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
')