Strony związane z hasłem 'schody':

 • DREWNOTEX Toruń, Schody drewniane, Balustrady »

  Drewnotex to firma zajmująca się produkcją i montażem schodów drewnianych: samonośnych, ażurowych, na beton, podwieszanych, kręconych, z elementami giętymi. Siedziba firmy Drewnotex, mieści się blisko miasta Toruń, województwo Kujawsko-Pomorskie. Schody i elementy drewniane, produkujemy z najwyższej jakości drewna krajowego i egzotycznego. Nasze projekty schodów, są przygotowywane indywidualnie według potrzeb i oczekiwań klientów. Właściciel firmy Drewnotex posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie projektowania i wykonawstwa różnego rodzaju schodów z drewna, co pozwala mam tworzyć niepowtarzalne wzornictwo, a nasze schody nie służą tylko do pokonywania kondygnacji, a stwarzają wspaniały efekt dekoracyjny.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent schodów »

  Piękne i funkcjonalne schody znajdą Państwo tylko w Schody Prudlik. Oferowane przez nas wyroby to produkty najwyższej jakości, wykonane precyzyjnie i staranie z drewna krajowego i egzotycznego (np. merbau) tak by pasowały do wnętrza Państwa domu ( np. parkiet dębowy, czy tarasy drewniane). Prudlik to producent schodów który posiada wieloletnie doświadczenie dlatego zapewnia że nasze produkty dopracowane nawet w najmniejszych szczegółach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio Podłóg - podłogi drewniane, schody, panele i listwy. »

  Zapewniamy szereg dodatków oraz potrzebnych akcesoriów. Montujemy schody drewniane, schody z paneli i panele podłogowe.Produkujemy drewniane wysokie listwy przypodłogowe, schody i parapety.Nie mniej ważną zaletą drewnianych podłóg wysokiej jakości jest ich wpływ na powstanie w pomieszczeniach pozytywnego mikroklimatu, który zbawiennie oddziałuje na nasze samopoczucie. Posiadamy podłogi z drewnianych desek. Znacznie podnosi wartość użytkową i estetyczną wnętrz naszych domów. Lita podłoga drewniana charakteryzuje się długowiecznością, ciepłem w dotyku i luksusem użytkowania, którego nie są w stanie zapewnić żadne jej substytuty. Najważniejsza jest wysoka jakość.Układamy szeroką gamę parkietów egzotycznych, europejskich, paneli drewnianych i laminowanych.Drewno jako materiał w pełni oczywisty i przyjazny człowiekowi nieodmiennie chętniewykorzystywane jest w wykańczaniu wnętrz. Studio Podłóg to firma zajmująca się sprzedażą znakomitej postaci podłóg, parkietów i schodów.Niesłabnącą wziętością cieszą się w szczególności drewniane podłogi.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • nagrobki »

  Kamieniarstwo to niesamowicie skomplikowany zawód z uwagi na to, iż posiada wiele zmiennych. Takich jak przykładowo kurs waluty, za sprawą której następują niespodziewane zmiany cen granitów. Zmiany trendów, które to z roku na rok są coraz bardziej skomplikowane i trudne do zrobienia. Można by tak wymieniać w nieskończoność ale po co? Skoro nam żaden trud nie straszny. Istniejemy na polskim rynku od tylu lat pod szyldem Madex, że mieliśmy czas się przyzwyczaić do tego, że aby być musimy się nauczyć sztuki błyskawicznej adaptacji. Dzięki wyznaczonym sobie przed laty celom i skutecznej kampanii dążenia do realizacji wybranych celów zostaliśmy jednym z przodujących zakładów kamieniarskich w dziedzinie produkcji nagrobków granitowych. Wykonaliśmy już multum zamówień dzięki, którym pozyskujemy następne bo według nas nie ma lepszej reklamy niż jakość, którą to staramy się dostarczać każdemu z naszych klientów aby polecał nas dalej. Wykonujemy pomniki pojedyncze, podwójne, dziecinne, rodzinne, o praktycznie wszystkich wymiarach i tych typowych i tych których zażyczy sobie klient.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szklane schody »

  Szkło Koncept oferuje wszystkim piękne i nowoczesne szklane schody. Oferujemy rozwiązania szklane dopasowane idealnie do Twoich potrzeb. Oferujemy elementy, konstrukcje i aranżacje szklane oraz usługi montażu szkła. W naszej ofercie znajdziesz także balustrady szklane oraz szklane podłogi. Zapraszamy do naszych salonów w całej Polsce.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oznaczenia dla niewidomych, oznakowanie poziome »

  Wykonujemy oznakowanie poziome na różnego rodzaju podłożu. Oznakowanie poziome wykonywaliśmy już na wielu halach, parkingach itp. Mamy do zaoferowania oznakowanie grubowarstwowe oraz cienkowarstwowe. W naszej ofercie znajdują się także oznakowania poziome jako oznaczenia dla niewidomych, czyli pasy/linie prowadzące które najczęściej stosuje się na dworcach pkp, oraz guzki/stożki które można znaleźć na każdym dworcu pkp, lub przystankach autobusowych. Nasze Oznaczenia dla niewidomych są bardzo mocne, nie do złamania, nie odpadają od podłoża, dlatego udzielamy na nie do 8 lat gwarancji.

  Data dodania: 06 06 2015 · szczegóły wpisu »
')