Strony związane z hasłem 'poznań':

 • Decyzja o uwarunkowaniach środowiskowych »

  Ecer Technika działa na rynku od 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ochrony środowiska oferuje swoim klientom w pełni profesjonalne usługi doradcze.

  Uczestniczyliśmy w ponad 50 procedurach oceny oddziaływania na środowisko sporządzając liczne karty informacyjne przedsięwzięć oraz raporty oddziaływania na środowisko. W sposób skuteczny współpracujemy z urzędami dzięki czemu uzyskujemy decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach w możliwie krótkim terminie. Jednocześnie doradzamy naszym klientom już od samego początku inwestycji pomagając w ustaleniu lokalizacji przedsięwzięcia w zgodzie z przepisami ochrony środowiska. Podejmujemy się spraw trudnych i skomplikowanych.

  Dzięki specjalistom z różnych dziedzin oraz współpracy z pracownikami wyższych uczelni gwarantujemy wysoką jakość naszych opracowań.

  Wśród uzyskiwanych przez nas decyzji należy wyróżni także:
  - pozwolenie zintegrowane,
  - pozwolenie wodnoprawne,
  - pozwolenie na emisję gazów i pyłów do powietrza,
  - program gospodarki odpadami,
  - plan gospodarki odpadami (dla gmin),
  - program ochrony środowiska (dla gmin),
  - pozwolenie na wytwarzanie odpadów,
  - zezwolenie na zbieranie odpadów,
  - zezwolenie na transport odpadów,
  - zezwolenie na odzysk odpadów,
  - zezwolenie na unieszkodliwianie odpadów
  - inne związane z ochroną środowiska.

  Ponadto prowadzimy dla naszych klientów:
  - ewidencję odpadów,
  - audyty wewnątrz firmy,
  - sprawozdania z zakresu ochrony środowiska,
  - opłaty za korzystanie ze środowiska.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog w Poznaniu »

  Centrum Stomatologii Allecou Dent znajduje się przy ul. Głogowskiej 109 w Poznaniu. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny sprzęt najlepszych producentów. Do zabiegów używamy tylko i wyłącznie elementów najwyższej jakości. Mając na względzie dobro klientów, oferujemy podanie środków przeciwbólowych, dzięki czemu uzyskujemu niezwykle wysoki komfort. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak: protetyka zębowa, chirugia szczękowa, leczenie kanałowe, oczyszczanie z kamienia nazębnego, wybielanie zębów, implanty zębowe. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą. Dołącz do grupy zadowolonych klientów już teraz!

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny Poznań »

  Uprawiasz sport?

  Jeżeli Pani odpowiedź jest na tak - należy wykonać makijaż permanentny w Poznaniu w gabinecie aplikujemy w warstwę naskórka mineralne, hypoalergiczne barwniki gwarantujące trwałość i naturalność makijażu. Makijaż permanentny uwypukli wyjątkowość Pani twarzy.

  Dzięki makijażowi:

  - brwi - wykonane metodą włosa otrzymają efekt zagęszczenia
  - kreski na powiekach -sprawią,że oczy nabiorą pięknego obrysu,
  - usta - staną się wydatniejsze.

  Jestem linergistką z wieloletnim stażem.
  W swojej pracy nad makijażem permanentnym wykorzystuję najnowocześniejszą aparaturę z laserem i 13 rodzajów igieł.Gdy kartridż jest odłączony,igła automatycznie chowa się w nasadce,co zapobiega przypadkowemu ukłuciu się.Pozwala to również uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi grożne choroby, takie jak,np.aids,wirusowe zapalenie wątroby.
  Używane przeze mnie barwniki są sterylne,hypoalergiczne i mineralne.

  Po pigmentowniu, skóra jest bardzo wrażliwa i wymaga specjalnego traktowania.Pani otrzymuje dokładne wskazówkijak pielęgnować skórę po zabiegu.Szczególnie powinna unikać sauny. Nie powinna miejsca poddanego makijażowi drapać.
  Należy natomiast dobrze natłuszczać skórę.Po zabiegu makijaż permanentny jest mocny, nawet jeżeli użyję naturalnego pigmentu.Wraz z procesem regeneracji naskórka i złuszczaniu się obumarłych komórek,kolor blednie o około 50%.Makijaż permanentny utrwala się ostatecznie po około 2-4 tyg. i można wykonać korektę, które jest bezpłatne.

  Biorąc pod uwagę urodę klientki, jej kolor skóry, włosów i oczu ustalam kształt i kolor korygowanych linii.
  Makijaż permanentny wystarcza kilka lat.

  Dla klientki stosuję środki znieczulające.  Makijaż permanentny wykonany w moim Studio to wyrazistość i naturalność rysów twarzy.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Znane biura nieruchomości i mniejsze agencje »

  Bardzo znane i rozreklamowane są duże biura nieruchomości w Poznaniu należące do dużych sieci, posiadających swoje agencje w wielu miastach w Polsce. Ale coraz więcej niezbyt pochlebnych wpisów o pracownikach tych biur można czytać na różnych forach internetowych, co pozwala przypuszczać, że dzieje się tak z powodu nastawienia na masówkę i braku indywidualnego podejścia do klientów, zarówno tych którzy sprzedają nieruchomości, jak i tych którzy je chcą kupić. Ogromną różnicę w tym zakresie widać w mniejszych agencjach nieruchomości, którym bardzo zależy na opinii i dalszych poleceniach już pozyskanych i przekonanych do danej firmy klientów. Dzięki Internetowi coraz prężniej działają na rynku nieruchomości niezależni freelancerzy, specjaliści wyspecjalizowani w lokalnym rynku nieruchomości, doradcy nieruchomości legitymujący się licencjami pośredników nieruchomości oraz wieloletnim doświadczeniem. Działają jako osoby fizyczne prowadzące zazwyczaj jednoosobową działalność gospodarczą. Co więcej bardzo często działają zdecydowanie uczciwiej, skuteczniej i z lepszym zrozumieniem potrzeb klienta na lokalnym rynku nieruchomości w Poznaniu niż duże sieciowe biura nieruchomości.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Jesteśmy biurem rachunkowym z ponad dziesięcioletnim stażem. Oferujemy naszym klientom pełną obsługę księgową w ramach biura rachunkowego, oraz doradztwo podatkowe w ramach Kancelarii Doradztwa Podatkowego prowadzonej przez certyfikowanego doradcę Pana Andrzeja Sobieraja. Oferujemy min: prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencje VAT i obsługę kadr.
  Firmy z Poznania i wielkopolski zapraszamy do naszego biura przy ulicy Libelta 1A w Poznaniu. Firmy z poza Poznania zapraszamy do współpracy zdalnej. Posiadamy własny serwer wraz z oprogramowaniem umożliwiającym klientom z dowolnego miejsca na świecie zarządzanie usługami i przeglądanie dokumentów księgowych.
  Nie ryzykuj samodzielnego księgowania swojej działalności gospodarczej - zaufaj specjalistom z biura rachunkowego w Poznaniu.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla dzieci, urodziny dziecka, klauni, animatorzy. »

  W naszej ofercie są klauni oraz animatorzy do dzieci na imprezy dla dzieci. na każdej imprezie nie może zabraknąć pokazu tworzenia baniek mydlanych XXL!

  Wynajem dmuchanych zjeżdżalni, zamków, trampoliny, oraz wata cukrowa, popcorn, kucyk. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie jest pełen opis naszych usług oferowanych na imprezy dla dzieci.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla dzieci Poznań »

  Gdy dochodzi do wyboru firmy niektórzy zastanawiają się na co kłaść nacisk: na cenę czy na jakość. Uważam że jeśli impreza jest dla dzieci to jakość powinna być wysoka, a cena jednak wciąż umiarkowana. Imprezy dla dzieci Poznań powinny zawierać oczywiście atrakcje odpowiednie do wieku dzieci. Dzieci potrafią się dobrze bawić przy odpowiednich atrakcjach, które wcale nie muszą być drogie. Moim zdaniem bardzo dużo zależy od wykonania, czyli od animatorów firmy, oraz ich podejścia dla dzieci. Dzieci trzeba kochać aby z nimi pracować. Ta firma o której piszę z pewnością stoi na czołówce firm organizujących imprezy dla dzieci, jeśli nie na pierwszym miejscu. Urodziny dla dzieci Poznań z tą firmą są również uważane za najlepsze z tej branży. Polecam gorąco również organizację takiej wspaniałej imprezy jaką jest impreza mikołajkowa Poznań. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci »

  Urodziny dla dzieci organizowane powinny być jedynie z udziałem najlepszej możliwie firmy. Dlaczego? Czyż nasze dzieci nie powinny otrzymać w tym dniu, na urodziny dla dziecka Poznań coś szczególnego i wyjątkowego? Czy można to otrzymać od jakieś początkującej firmy, która chce przyciągnąć klientów podejrzanie niską ceną? Wiadomo co warte są tanie rzeczy; niewiele. Dlatego też tak ważne jest korzystanie ze znanych firmy, firm z doświadczeniem, z historią i z porządnymi referencjami i opiniami. Ta firma z pewnością zasługuje na miano Lidera w organizacji imprez dla dzieci. Klaun tej firmy jest naprawdę dobrym aktorem i potrafi rozbawić każdego. Polecamy gorąco.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy, Urodziny Dla Dziecka Poznań, klaun, Animatorzy. »

  Chcesz zorganizować imprezę dla dzieci, piknik formowy, np. urodziny dziecka? W naszej ofercie znajduje się kompleksowa organizacja imprez dla dzieci.

  Posiadamy własne dmuchane zamki i zjeżdżalnie, duże i małe, nagłośnienie, urządzenia do waty cukrowej i popcornu. Nasi doświadczeni animatorzy dostarczają wspaniałej rozrywki.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wysokościowe - Olanex »

  Firma Olanex to firma doświadczona, z prawie dwudziestopięcioletnią praktyką. Jest siedziba znajduje się na terenie Wielkopolski, w małej miejscowości koło Poznania - Kobylnicy. Specjalizuje się m. in. w czyszczeniu elewacji, dachów, kostki brukowej, malowaniu elewacji oraz w różnorodnych pracach wysokościowych. Według opinii Klientów to fima, którą cechuje perfekcjonizm, terminowość wykonywanych zadań, umiejętność współpracy w ludźmi oraz dobra organizacja pracy. Dodatkowym atutem jest posiadanie profesjonalnych wysokojakościowych urządzeń renomowanych firm. Przygotowanie zawodowe pracowników firmy gwarantuje staranne, precyzyjne i bezpieczne wykonanie powierzonych obowiązków.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Astoria Romantica - Hotel i Restauracja w Swarzędzu »

  Hotel w Swarzędzu - Astoria Romantica jest jest obiektem leżącym kilkanaście kilometrów od miasta Poznań. Słynie z estetycznego wyglądu, minimalizmu i bardzo wysokiej jakości obsługi. Recepcja czynna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W restauracji każdy gość może znaleźć potrawę, która przypadnie mu do gustu, gdyż wyspecjalizowani kucharze serwują posiłki z różnych stron świata. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu. Gwarantujemy, że będziecie chcieli Państwo do nas wrócić wielokrotnie.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • poodroze4all.eu Poznań »

  Poznań to piękne miasto leżące w Wielkopolsce. Każdego sezonu do tego miasta zjeżdża się masa turystów. Strona www. poodroze4all. eu przedstawia swoim czytelnikom miejsca, które warto zobaczyć będąc w Poznaniu. Przeróżne porady dla podróżników znajdują się właśnie tutaj. Wyruszając w podróż poza granice kraju możesz skorzystać z przewodników dostępnych na www. poodroze4all. eu. Prezentujemy także miejsca, w których warto się zatrzymać wybierając się do Poznania. Przykładowym z tego typu miejsc są hotele Poznań. Opisy ekwipunku turystycznego, interesujące trasy turystyczne oraz mnóstwo pozostałych przydatnych każdemu turyście rzeczy odkryjesz tylko na naszej stronie o tematyce turystycznej. Planujesz malowniczy spacer po Poznaniu ze swoją drugą połówką? Zobrazujemy Ci dokładny plan romantycznej przechadzki po najciekawszych kącikach Poznania. Zadowala nas tak liczne grono usatysfakcjonowanych odbiorców, którzy sięgnęli po rady umieszczone w artykułach dostępnych na naszym portalu turystycznym. Dołącz do nich również Ty i zaplanuj swoje wakacje razem z nami.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe Gliwice »

  Jeżeli jesteś amatorem mocnych wrażeń, lubisz skoki adrenaliny, lub poszukujesz wyjątkowego prezentu urodzinowego, zapraszamy na naszą stronę internetową. Oferujemy skoki tandemowe z wysokości 4000 m i 3000 m, do wykonania takiego skoku nie są wymagane żadne badania lekarskie. Przeczytaj opinie osób, które już skoczyły - na pewno też postanowisz spróbować.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna NMB, ma siedzibę w centrum Poznania. Świadczymy fachowe usługi związane z szeroko rozumianym prawem. Kancelaria Prawna obsługuje zarówno przedsiębiorców ale także klientów prywatnych. Kancelaria świadczy usługi w zakresie m. in: prawa cywilnego, prawa własności przemysłowej, prawa upadłościowego, prawo budowlanego, itp. Reprezentujemy naszych kontrahentów w sądach, przygotowujemy wszelką, niezbędną dokumentację, umowy. Naszą specjalnością jest obsługa firm. Team tworzą adwokaci i radcowie prawni. Wyznajemy zasadę, że dobry prawnik poznań powinien cechować się skutecznością, rzetelnością i umiejętnością wykorzystania doświadczenia. Jeśli chcesz mieć pewność fachowej obsługi, zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
')