Strony związane z hasłem 'niszczarki':

 • eNiszczarki - niszczarki HSM, Kobra, Dahle, Securio, »

  Sklep eniszczarki. pl oferuje biurowe niszczarki dokumentów, papieru i CD, stałe promocje na niszczarki HSM, Securio, Wallner, Kobra, Dahle i Shredstar. Dzięki nam wyposażysz swoje biuro, gospodarstwo domowe, czy korporacyjny korytarz w profesjonalne urządzenie do niszczenia papieru, dokumentów, płyt CD. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w doborze urządzenia, które spełni wszelkie pokładane w nim oczekiwania. Zapraszamy i zachęcamy do negocjacji cen.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy biurozakupy.pl »

  Biurozakupy.pl - Sklep internetowy oferujący bogaty asortyment artykułów do biura, szkoły i domu:

  - urządzenia biurowe (niszczarki, laminatory, obcinarki, gilotyny, kalkulatory)
  - materiały eksploatacyjne (tonery, tusze, atramenty, taśmy)
  - akcesoria komputerowe (płyty CD, DVD, pendrive, środki czystości)
  - papier (ksero, biały, kolorowy, ozdobny, roki papierowe, papier komputerowy)
  - galanteria papiernicza (druki akcydensowe, koperty, etykiety, notesy, bristole, skorowidze, kalki)
  - galanteria biurowa (dziurkacze, zszywacze, rozszywacz, nożyczki, kleje, stemple, wizytowniki, maczałki, zwilżacze, spinacze, klipsy,
  identyfikatory)
  - produkty archiwizacyjne ()
  - przybory do pisania (długopisy, pióra, ołówki, markery, korektory)
  - wyposażenie biur (fotele, krzesła, flipcharty, tablice)
  - środki czystości (segregatory, pudła archiwizacyjne, teczki, skoroszyty, koszulki na dokumenty)

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biurowe niszczarki do dokumentów, papieru i CD - Kobra oraz Wallner »

  Zapraszamy do sklepu niszczarki.org Jesteśmy wieloletnim dostawcą urządzeń biurowych i materiałów eksploatacyjnych. Dzięki doświadczeniu staliśmy się przewodnikiem po systemach opraw, laminacji, archiwizacji i bezpieczeństwa dokumentów. Dzięki nam zaopatrzą się Państwo w biurowe bindownice do opraw grzebieniowych, drutowych i kanałowych, biurowe laminatory A3 i A4 do laminacji na zimno i na gorąco, gilotyny do cięcia papieru, trymery, a także sztywne folie do laminacji (antystatyczne, błyszczące, matowe, samoprzylepne), grzbiety do bindowania, termookładki, holdery, identyfikatory oraz okładki do bindowania. Naszą domeną są niszczarki papieru, dokumentów oraz CD. Posiadamy pełną ofertę biurowych niszczarek Kobra. Wg opinii Kobry to najlepsze niszczarki produkowane w europie. Ich markę doceniły największe światowe banki, koncerny, instytucje rządowe, a także sektor prywatny i militarny. Niezawodność, jakość w połączeniu z designem włoskich stylistów stawiają Kobry jako lidera w segmencie rynku biurowych niszczarek papieru. Najpopularniejszymi modelami są niszczarki Kobra +1 oraz niszczarki Kobra 240 i 260. Duża ilość modeli oraz różnorodność specyfikacji sprawi, że z nasza pomocą dobiorą Państwo urządzenie do niewielkiego urzędu lub biura, a także do dużego korporacyjnego korytarza jako scentralizowane urządzenie niszczące dokumenty. Niszczarki Wallner to niewielkich rozmiarów niszczarki o wysokich parametrach i dużej mocy. Idealnie wpasują się do potrzeb małego biura oraz gospodarstw domowych. Niewysoka cena oraz czarno srebrna obudowa to zalety. Stylowe niszczarki Wallner będą nie tylko uzupełnieniem wyposażenia biura lecz także jego ozdobą. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu oraz zachęcamy do negocjacji cen.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
')