Strony związane z hasłem 'lyoness':

 • lyoness »

  Aktualnie możesz korzystać z dobroci programów Lyoness również na swoich urządzeniach mobilnych. Dzięki temu otworzyliśmy przed milionami naszych klientów nowe horyzonty. Aktualnie możesz robić zakupy będąc również w trasie, autobusie, czy pociągu. Z dowolnego miejsca na świecie możesz teraz zrobić zakupy, a i tak od nas dostaniesz należne Ci zniżki i rabaty. Dostaniesz gwarantowane od nas shopping points oraz cashback. Aktualnie robienie zakupów stało się jeszcze bardziej prostsze.

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • lyoness »

  Istnieją ludzie, jakich największym marzeniem istnieje zapoczątkowanie edukacji w typowej szkole, aczkolwiek nie mogą go spełnić z powodu swojej kondycji finansowej, familijnej lub społecznej. Fundacja Lyoness Child&Family stara się spełniać takie marzenia, zwłaszcza w rejonach zapuszczonych i ubogich. Tworzy szanse nauki dla dzieci i dorosłych oraz prowadzi różnorodne projekty w nieniniejszej problematyce w wielu krajach.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • lyoness »

  Zapewne zależy Ci na zabezpieczeniu Twoich zakupów. Chcesz, by kupowane artykuły były sprawdzone oraz miały rewelacyjną cenę, a samych zakupów chcesz robić w wygodny a także szybki sposób? To wszystko jest do zrealizowania za pośrednictwem Lyoness. Jak to dokonać oraz ile można przy okazji otrzymać poznasz, wchodząc na główną stronę tej spółki, jaka dostarcza potrzebnych wiadomości oraz zapewnia szybkie włączenie się w grono użytkowników tej więzi.

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • cashback »

  Bez względu na to, ile masz lat, jaki masz charakter oraz poczucie piękna, w Lyoness napewmo znajdziesz coś dla siebie. Przypuszczalnie zachwyci cię zwrot pieniędzy przy dowolnym zakupie, jedna karta obsługująca wszystkich partnerów oraz szczególne konto. A może absolutnie co innego na przykład niezależność internetowych zakupów albo bycie cząstką dużej zakupowej społeczności. Ponieważ że coś urzeknie to pewne.

  Data dodania: 31 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Nie wszyscy wiedzą, że bardzo dobrzy zawodnicy golfa są jednymi z najprzyzwoiciej zarabiających sportowców na globie. To nie wyłączna zaleta golfa- jest faktycznie ciekawy i ekscytujący. Spróbować zagrać w niego może prawie każda osoba i bez wątpienia będzie się kapitalnie bawić. Jest to doskonały pomysł na spędzenie trochę czasu z znajomymi oraz na odpoczynek po ciężkim tygodniu. Wobec tego nasza firma postanowiła wspierać ten sport, organizować konkursy oraz zawody. Niech każdy z nas zobaczy się jaki wspaniały jest ten sport. Zachęcam wszystkich zaciekawionych na zajrzenie na tą stronę, a może odkryją swoją nową pasję.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • lyoness »

  Nasza planeta to jak na razie jedyne miejsce, dokąd możemy istnieć. Toteż tak niezmiernie konieczna jest troska o jej stan. Dobrze wie o tym Lyoness, który na skutek własnej fundacji Greenfinity naucza ekologicznego usposobienia do życia oraz propaguje postępowania uzupełniające ochronę ziemi. Wdraża także śmiałe projekty w zakresie ochrony klimatu i angażuje się w rozpowszechnianie stosowania odnawialnych źródeł energii.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • lyoness »

  Obraz filmowy może nieraz przedstawić dużo więcej niż miliony słów. Stąd tego typu odmiana wypowiedzi stała się ogromnie popularna. Można nią pokazać prawie wszystko i bez wątpliwości jest to nadzwyczaj ciekawa opcja na spędzenie czasu. Nasza jednostka postanowiła założyć portal na, którym może pokazywać własne materiały wideo. Opisują one naprawdę szeroką tematykę. Nie tylko zdarzenia z życia spółki, ale również interesujące artykuły na temat kuchni, mody czy obcych krajów. Jeśli masz odrobinę czasu, a chcesz się czegoś ciekawego dowiedzieć to gorąco zapraszam na odwiedzenie tej strony.

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
')