Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Targówek Marki księgowość »

  Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka – profesjonalna i kompleksowa obsługa księgowa dla Państwa firmy, przyjazna obsługa klienta, oferujemy dojazd do klienta oraz pomagamy rozwiązać wszelkie problemy i trudne kwestie związane z prowadzeniem firmy w ramach opłaty za usługi księgowe. Rozliczymy podatek dochodowy PIT lub CIT oraz podatek VAT. Obsługujemy również kadry i rozliczamy wynagrodzenia pracowników i zleceniobiorców, wraz z rozliczeniami ZUS. Zachęcamy do współpracy osoby mieszkające lub prowadzące działalność na obszarze dzielnicy: Białołęka, Targówek i Marki.
  Zapraszamy do dokładnej analizy oferty naszej firmy zamieszczonej na stronie internetowej: http://profiniks. tnb. pl Strona zawiera również cennik usług (ceny obejmują usługę kompleksową, brak ukrytych kosztów).

  Data dodania: 25 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Jesteśmy biurem rachunkowym z ponad dziesięcioletnim stażem. Oferujemy naszym klientom pełną obsługę księgową w ramach biura rachunkowego, oraz doradztwo podatkowe w ramach Kancelarii Doradztwa Podatkowego prowadzonej przez certyfikowanego doradcę Pana Andrzeja Sobieraja. Oferujemy min: prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencje VAT i obsługę kadr.
  Firmy z Poznania i wielkopolski zapraszamy do naszego biura przy ulicy Libelta 1A w Poznaniu. Firmy z poza Poznania zapraszamy do współpracy zdalnej. Posiadamy własny serwer wraz z oprogramowaniem umożliwiającym klientom z dowolnego miejsca na świecie zarządzanie usługami i przeglądanie dokumentów księgowych.
  Nie ryzykuj samodzielnego księgowania swojej działalności gospodarczej - zaufaj specjalistom z biura rachunkowego w Poznaniu.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • KFK EXPERT : biuro rachunkowe »

  KFK Expert jest firmą kompletną, a funkcjonalność jako biuro rachunkowe Katowice jest jedną z grupy wielu usług jakimi możemy się pochwalić dobrymi wynikami. Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej odbywa się zupełnie bezpłatnie, w opcji kiedy podpisana zostanie z nami mowa o prowadzenie ewidencji księgowej dla celów rozliczania podatku dochodowego. Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się Twoimi sprawami jak optymalizacja podatkowa, zleć to nam. Jesteś zdecydowany? Zastanawiasz sie? Dobrze, zatem skontaktuj się z biurem Expert lub wejdź na stronę WWW.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Białystok »

  Jerzy Kuprianowicz oraz jego Kancelaria Doradztwa Podatkowego ma okazję przedstawić szerokie spektrum usług konsultingowych, seminaryjnych, jak również zarządczych; oparcie naszej aktywności na biegłych fachowcach pozwala nam oferować usługi o najwyższej jakości. Nasze biuro rachunkowe obsługuje nie tylko klientów z Białegostoku, jesteśmy bowiem otwarci na ogólnokrajową współpracę oraz obsługę zagadnień powiązanych z międzynarodowym prawem podatkowym. Pośrednictwo podatkowe w naszym wykonaniu dotyczy między innymi: weryfikacji rozliczeń fiskalnych, konsultingu z obszaru leasingu podatkowego lub też optymalizacji podatkowej.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »


  Realizujemy ambitne projekty z zakresu finansów i księgowości. Jako profesjonalne biuro rachunkowe dostarczamy innowacyjne programy informatyczne w kształcie e-biznesu. Stworzyliśmy trójfilarowy model prowadzenia ksiąg rachunkowych, którego bazę stanowi skanowanie dokumentacji, archiwizacja, obieg w formie elektronicznej oraz powadzenie e-ksiąg. Serdecznie zapraszamy do poznania naszych usług. Jesteśmy innym biurem rachunkowym. Prowadzenie rachunkowości jest obowiązkiem wszystkich podmiotów prawnych i niektórych osób fizycznych, zarejestrowanych w Polsce. Rachunkowość należy prowadzić stosując Międzynarodowe Standardy Rachunkowości lub zgodnie z polską Ustawą o rachunkowości. Dodatkowo istnieją inne wymogi, powiązane z ubezpieczeniami społecznymi i prawem pracy. Szanująca się firma ma obowiązek sporządzenia rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z MSFR lub polskimi standardami rachunkowymi. Sprawozdania finansowe należy zgłosić do ogłoszenia w MSiG oraz publikacji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Nasze biuro księgowe wie, w jaki sposób należy skompletować wyżej wymienioną dokumentację. Oprócz tego na życzenie przygotujemy sprawozdania dla akcjonariuszy oraz dostarczamy wszelkie wymagane dane do urzędu skarbowego oraz innych instytucji.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
')