Produkcja przemysłowa Kategoria: Produkcja przemysłowa

Tutaj wstaw opis kategorii Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Sklep internetowy Sharp Sklep sprzedaż urządzeń firmy Sharp »

  Sprzedaż oczyszczaczy powietrza firmy Sharp. Sprzedaż kopiarek, Serwis urządzeń Sharp, Najlepszy sklep z elektroniką Sharp. Proste zakupy za wyciągnięciem reki. Szybka dostawa wciągu dwudziestu czterech godzin.

  Data dodania: 19 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek the Best - Serwis drukarek w Warszawie. Serwis kopiarek »

  Jedyny profesjonalny serwis drukarek oraz urządzeń kopiujących. 13 lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń drukujących. Naprawiamy drukarki u klientów. Serwis tylko w Warszawie. Oferujemy profesjonalny serwis. Naprawa, serwis drukarek warszawa, serwis drukarek, serwis drukarek hp, serwis ploterów hp, kopiarek, faksów, projektorów, monitorów

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • HTML-SERWIS Twój Partner IT »

  Firma HTML-SERWIS oferujemy całościową obsługę informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw. Profesjonalna firma.Nasze usługi informatyczne dla firm to zarówno doraźna pomoc w rozwiązywaniu problemów (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny) jak i planowanie złożonych rozwiązań informatycznych wspomagających biznes oraz długofalowa opieka i serwis. Dostarczamy wdrażamy utrzymujemy.Jesteśmy autoryzowanym dealerem i punktem gwarancyjnym firmy SHARP. Posiadamy wszystkie certyfikaty serwisowe obejmujące także najnowsze modele kopiarek SHARP. Nasz przeszkolony przez specjalistów z firmy SHARP serwis w sposób szybki i kompetentny rozwiąże wszystkie problemy techniczne oraz doradzi przy wyborze sprzętu dostosowanego do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szafy metalowe, Kasy pancerne, Sejfy »

  Konsmetal-Poltrezor - Warszawa. Firma istnieje od 1992 roku. Posiada koncesję MSWiA na projektowanie, instalację oraz serwis urządzeń zabezpieczających wartości. W ofercie posiadamy produkty zabezpieczające mienie, w tym; sejfy gabinetowe, sejfy ogniotrwałe, sejfy sejfy ścienne, sejfy kasjerskie, meblowe, na broń krótką, sejfy na laptopy, sejfy depozytowe. Do zabezpieczenia dokumentów posiadamy szafy metalowe, szafy kartoteczne, kasy ogniotrwałe. Do przechowywania dokumentów niejawnych posiadamy certyfikowane szafy; na dokumenty poufne - szafy klasy A, na dokumenty tajne - szafy klasy B oraz na dokumenty ściśle tajne - szafy klasy C. W ofercie dla banku posiadamy; kasy pancerne, drzwi skarbcowe, wrzutnie nocne, szafy depozytowe, multisejfy, sejfy kasjerskie, drzwi zabezpieczeniowe. Dla klienta indywidualnego drzwi antywłamaniowe, sejfy meblowe, szafy na broń, sejfy domowe, sejfy ogniotrwałe

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.kratki-sciekowe.com.pl »

  Jeżeli chcecie Państwu stworzyć wydajny i niezawodny system odwodnienia liniowego, to nasza firma będzie w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Działamy na rynku od długiego czasu. Oferujemy naszym Klientom zarówno odwodnienia liniowe jak i punktowe. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Staramy się dobierać produkty idealnie dopasowane do Waszych potrzeb. Nasze odwodnienia liniowe wykonywane są ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Tego typu systemy świetnie sprawdzają się w zakładach przemysłowych, szpitalach oraz obiektach użyteczności publicznej.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Producent krzeseł »

  Fabryka Mebli Radomsko jest przedsiębiorstwem z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym i zagranicznym. Posiada trzy zakłady produkcyjne, wyspecjalizowane w określonych grupach asortymentowych, co pozwala na szybką reakcję na zmieniające się potrzeby klientów. Na naszą ofertę składają się meble do restauracji, krzesła, fotele i hokery drewniane siedziskach twardych i tapicerowanych.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Folie, worki na śmieci, worki do selektywnej zbiórki »

  Zajmujemy się produkcją worków do selektywnej zbiórki odpadów. Produkujemy worki z nadrukiem, sznurkiem,dziurkami.Format i rodzaj nadruku zależny od specyfikacji. Uruchomiliśmy produkcje worków na azbest z dwukolorowym nadrukiem. Nasz profil produkcji obejmuje inne worki wykorzystywanie w zakładach komunalnych jaki i do służb porządkowych. Worki produkujemy w różnych kategoriach pojemnościowych jak i ilościowych np 240 l, 160 l, 120 l, 100 l, 80 l, 60 l, 35 l i mniejsze lub większe, rolowane lub cięte, krótka jak i długa rolka, składanie na C, spaw prosty, spaw gwiazda.Worki na śmieci i worki do selektywnej zbiórki odpadów takich jak: plastik, szkło, metal, bio odpady, azbest, liście są wykonywane z foli LDPE mocnej, grubej odpornej na warunki atmosferyczne. Nasza produkcja to 200 ton opakowań foliowych w tym worków. Produkujemy w oparciu o surowce własne uzyskane w procesie recyclingu jak i oryginał z atestem PZH. W naszej ofercie znajduję się wiele opakowań foliowych dla branży komunalnej jak i spożywczej.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • suwnice, wciągarki ABUS »

  ABUS należy do jednych z najpopularniejszych producentów urządzeń dźwignicowych, które cieszą się dobrą sławą w wielu uprzemysłowionych krajach na całym świecie. Produkuje systemy dźwignicowe pracujące w halach: suwnice, żurawiki, wciągarki oraz wciągniki. Spółka niemieckiej grupy w Polsce oferuje fachowe doradztwo, instalację, udział w UDT, dostawę, serwis. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszych witrynach www, gdzie do ściągnięcia znajdą Państwo foldery reklamowe oraz katalogi z podstawowymi danymi technicznymi naszych urządzeń.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szafy na wymiar Warszawa, szafy do zabudowy »

  Top Mebel to firma stolarska działająca na terenie Warszawy i okolic. Projektujemy i wykonujemy meble na wymiar idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Funkcjonalne, a jednocześnie estetyczne przechowywanie rzeczy jest sprawą niezwykle ważną, dlatego też dostarczamy Państwu produkty wysokiej klasy, łączące elegancki design z niezwykłą funkcjonalnością. W naszej ofercie znajdują się: szafy wnękowe, szafy wolnostojące, szafy na dokumenty, garderoby, biblioteki, meble sklepowe, meble biurowe, meble kuchenne, oraz zabudowy nietypowe. Podczas produkcji wykorzystujemy ogromny wachlarz różnych płyt laminowanych, melaminowych, czy też forniru. Wypełnienia drzwi stanowią szkło, lustra, lacobel (szkło malowane), płyta fornirowana, płyta laminowana, maty rattanowe, maty bambusowe, płyty wyklejane tapetą i malowane. Oferujemy komputerowy projekt oraz wycenę projektu gratis. Możemy wykonać meble według Państwa projektu, jak również proponujemy własne rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep pneumatyczny »

  Pragniemy Państwu zaprezentować jedyny taki sklep pneumatyczny na rynku ! Sklep pneumatyczny z kompleksowym asortymentem narzędzi i maszyn pneumatycznych. Nasz sklep pneumatyczny dostępny jest w tradycyjnych punktach sprzedaży jak i on-line. W skład oferty wchodzą m.in.:
  1. Pneumatyczne i hydrauliczne króćce. Króćce gwintowane w różnych rozmiarach. Króćce z gwintami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Króćce do złączy form wtryskowych i złączek Camlock. Króciec mosiężny, aluminiowy lub ze stali nierdzewnej.
  2. Stosowane na obiektach przemysłowych wakuometry i manowakuometry. Wakuometry do pomiarów podciśnienia w każdych warunkach, także tych agresywnych. Posiadamy także wakuometry specjalne dla specjalistycznych potrzeb, np. wakuometry mbar czy z kontaktami.
  3. Projektujemy i wdrażamy instalacje gazów technicznych. Wszystkie instalacje gazów technicznych posiadają pełne wyposażenie, które montowane są przez naszych instalatorów. Instalacje gazów technicznych mogą mieć formę spawaną, zaciskaną lub skręcaną. Dajemy gwarancję że nasza instalacja gazu technicznego będzie energooszczędnym i wydajnym rozwiązaniem na Państwa obiekcie !

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki »

  Firma Invertim Bis działa od 1996 roku i jest cenionym na rynku wykonawcą usług w zakresie automatyki przemysłowej oraz dostawcą urządzeń napędowych takich jak:- przemienniki częstotliwości ( falowniki ) produkcji firm Toshiba i Toyo Denki Seizo K.K.,- rozruszniki elektroniczne produkcji firm ToshibaSprzedażą i aplikacjami wyżej wymienionych urządzeń zajmujemy się od 1990 roku, w latach 1990-1995 pracowaliśmy w Dziale Napędów Fabryki Aparatury Elektrycznej EFA. Projekty w zakresie automatyki realizujemy kompleksowo, począwszy od założeń technicznych poprzez opracowanie projektu, prefabrykacje szaf sterowniczych aż do uruchomienia na obiekcie.Zajmujemy się także serwisem maszyn i urządzeń. Głównymi klientami naszej firmy są elektrociepłownie, przedsiębiorstwa wodociągów i kanalizacji, przedsiębiorstwa przemysłu papierniczego oraz producenci maszyn i urządzeń.Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń będących w ofercie handlowej oraz urządzeń sprzedanych przez byłą Fabrykę Aparatury Elektrycznej EFA. Nasze kontakty z klientami opieramy na długofalowej współpracy, co oznacza rzetelne wywiązywanie się z przyjętych zobowiązań w zakresie serwisu oraz parametrów pracy układów automatyki.W naszej ofercie handlowej posiadamy:Falowniki produkcji firmy Toyo Denki serii:VF64 – zasilanie 3-faz. 400V, moce 2,2-1000 kW .Konwertery regeneracyjne produkcji firmy Toyo Denki serii VF61R Falowniki produkcji firmy Toshiba w następujących seriach: VF-NC3 - zasilanie 1-faz. 230V, moce 0,2-2,2 kW.VF-S11 - zasilanie 1-faz. 230V, moce 0,4-2,2 kW, zasilanie 3-faz. 500V i 600V, moce 0,4-15 kW.VF-PS1 - zasilanie 3-faz. 460V, moce 18,5-630 kW.VF-FS1 - zasilanie 3-faz. 400V, moce 0,4-75 kW.VF-AS1 - zasilanie 3-faz. 400V, moce 0,4-500 kWRozruszniki elektroniczne firmy Toshiba serii:TMS7 – zasilanie 3-faz. 400V i 690V, moce od 22-800 kWTMC7 – zasilanie 3-faz. 400V, moce 7,5-110 kWFiltry RFI i dławiki du/dtRezystory hamujące

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • doce.pl »

  Jeśli aktywnie myślisz nad wykonaniem remontu w swoim domu to na początku warto poważnie zastanowić się co tak naprawdę chcesz uzyskać i czy jesteś w stanie dokonać tego sam czy też będziesz potrzebał wsparcia wynajmując przedsiębiorstwo budowlane.
  Przestrzegamy wszystkich konsumentów którzy zastanawiają się nad wyborem firmy budowlanej gdyż na dzisiejszym rynku istnieje wiele przedsiębiorstw które będą starali się nas oszukać przez zwiększenie cen towarów budowlanych i wynagrodzenia.
  Drugim rezultatem wynajęcia niesprawdzonej firmy może być nieprawidłowo wykonany remont który może przyczynić się do wielu niepotrzebnych kłopotów i nakładów finansowych.
  Wybierając odpowiednią firmę opierajmy się na jej długoletniemu doświadczeniu i zebranych ocenach na jej temat.
  Na naszej stronie www. doce. pl możecie zaznajomić się i z innymi tekstami które prezentują wiele interesujących rad remontowo-budowlanych. Wszystkich użytkowników zainteresowanych branżą budowlaną serdecznie zapraszamy również do zaznajomienia się z niezmiernie ciekawym artykułem ukazującym zalety wynikające z wykorzystania pianki poliuretanowej zamiast standardowego kleju w procesie termo-izolacji.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token:
')