Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Sklep internetowy Sharp Sklep sprzedaż urządzeń firmy Sharp »

  Sprzedaż oczyszczaczy powietrza firmy Sharp. Sprzedaż kopiarek, Serwis urządzeń Sharp, Najlepszy sklep z elektroniką Sharp. Proste zakupy za wyciągnięciem reki. Szybka dostawa wciągu dwudziestu czterech godzin.

  Data dodania: 19 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek the Best - Serwis drukarek w Warszawie. Serwis kopiarek »

  Jedyny profesjonalny serwis drukarek oraz urządzeń kopiujących. 13 lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń drukujących. Naprawiamy drukarki u klientów. Serwis tylko w Warszawie. Oferujemy profesjonalny serwis. Naprawa, serwis drukarek warszawa, serwis drukarek, serwis drukarek hp, serwis ploterów hp, kopiarek, faksów, projektorów, monitorów

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • HTML-SERWIS Twój Partner IT »

  Firma HTML-SERWIS oferujemy całościową obsługę informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw. Profesjonalna firma.Nasze usługi informatyczne dla firm to zarówno doraźna pomoc w rozwiązywaniu problemów (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny) jak i planowanie złożonych rozwiązań informatycznych wspomagających biznes oraz długofalowa opieka i serwis. Dostarczamy wdrażamy utrzymujemy.Jesteśmy autoryzowanym dealerem i punktem gwarancyjnym firmy SHARP. Posiadamy wszystkie certyfikaty serwisowe obejmujące także najnowsze modele kopiarek SHARP. Nasz przeszkolony przez specjalistów z firmy SHARP serwis w sposób szybki i kompetentny rozwiąże wszystkie problemy techniczne oraz doradzi przy wyborze sprzętu dostosowanego do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szafy metalowe, Kasy pancerne, Sejfy »

  Konsmetal-Poltrezor - Warszawa. Firma istnieje od 1992 roku. Posiada koncesję MSWiA na projektowanie, instalację oraz serwis urządzeń zabezpieczających wartości. W ofercie posiadamy produkty zabezpieczające mienie, w tym; sejfy gabinetowe, sejfy ogniotrwałe, sejfy sejfy ścienne, sejfy kasjerskie, meblowe, na broń krótką, sejfy na laptopy, sejfy depozytowe. Do zabezpieczenia dokumentów posiadamy szafy metalowe, szafy kartoteczne, kasy ogniotrwałe. Do przechowywania dokumentów niejawnych posiadamy certyfikowane szafy; na dokumenty poufne - szafy klasy A, na dokumenty tajne - szafy klasy B oraz na dokumenty ściśle tajne - szafy klasy C. W ofercie dla banku posiadamy; kasy pancerne, drzwi skarbcowe, wrzutnie nocne, szafy depozytowe, multisejfy, sejfy kasjerskie, drzwi zabezpieczeniowe. Dla klienta indywidualnego drzwi antywłamaniowe, sejfy meblowe, szafy na broń, sejfy domowe, sejfy ogniotrwałe

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna NMB, ma siedzibę w centrum Poznania. Świadczymy fachowe usługi związane z szeroko rozumianym prawem. Kancelaria Prawna obsługuje zarówno przedsiębiorców ale także klientów prywatnych. Kancelaria świadczy usługi w zakresie m. in: prawa cywilnego, prawa własności przemysłowej, prawa upadłościowego, prawo budowlanego, itp. Reprezentujemy naszych kontrahentów w sądach, przygotowujemy wszelką, niezbędną dokumentację, umowy. Naszą specjalnością jest obsługa firm. Team tworzą adwokaci i radcowie prawni. Wyznajemy zasadę, że dobry prawnik poznań powinien cechować się skutecznością, rzetelnością i umiejętnością wykorzystania doświadczenia. Jeśli chcesz mieć pewność fachowej obsługi, zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mediator »

  Jeżeli z jakichś powodów wplątałeś się w jakiś konflikt, który wymaga szybkiego rozwiązania, odwiedź naszą stronę. Prowadzimy rodzinną firmę zajmującą się wszelkimi rodzajami mediacji sądowych. Mamy doświadczenie w wielu sprawach. Przewagą mediacji nad rozprawą w sądzie jest przede wszystkim jej niska cena, krótki czas prowadzenia rozmów i niewielki stres. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Jastrzębie Zdrój »

  Jeżeli musisz zatrudnić prywatnego detektywa odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z usługami naszej agencji detektywistycznej. Cechuje nas skuteczność, rzetelność, profesjonalizm i dyskrecja. Właścicielem naszej agencji jest emerytowany policjant z wydziału kryminalnego. Mamy duże doświadczenie w różnych sprawach.

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Białystok, Zambrów »

  Kancelaria Adwokacka adwokatów Marcina Fidury, Przemysława Świetlickiego i Błażeja Witkiewicza świadczy kompleksową obsługę prawną dla firm i instytucji oraz osób fizycznych. Nasi prawnicy to specjaliści doświadczeni w wielu dziedzinach prawa z rozległym doświadczeniem na sali sądowej. Reprezentujemy klientów przed sądem jak również udzielamy konsultacji w zakresie różnych dziedzin prawa, opiniujemy umowy, piszemy pisma i wnioski procesowe. Specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa jak, np. : prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo konsumenckie, prawo rodzinne, a nawet prawo kanoniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie WWW. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do wizyty w naszym biurze w Białymstoku, lub w Zambrowie. Pierwsze spotkanie/rozmowa telefoniczna ma charakter informacyjny i jest bezpłatne.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Mirosław Szura - Notariusz Katowice »

  Notary Public Office in Katowice www.notariusz-silesia.pl
  We perform full range of notary services, executing documents required and allowed in Polish law.
  A Notary public provides his notarial services in his official seat in Katowice (the Notarial Office). www.notariusz-silesia.pl
  It is acceptable to provide those notarial services in the seat of the client ( the offices of the client, or a third party location) but only in exceptional cases, otherwise it may be considered unfair competition by the Notary’s Self Governing Body.
  We perform notarial acts when such a legal form of the document’s execution is either required by law or by the client.
  Documents executed by a Notary Public in Poland have a status of a public document and the date of signing give them a legal status of the officially dated documents.
  Our Office carries out a full scope of notarial acts.
  We have a good command of English and French, however in some cases, in order to perform notarial acts, the presence of a registered translator ( tłumacz przysięgły) is obligatory.
  All Notarial acts must be executed in Polish. If the person party to the procedure of a notarial act does not speak Polish either the documents involved have to be translated into Polish by a registered translator or the presence of an interpreter listed as a registered official translator is obligatory.
  Actual list of official registered translators can be found on Ministry of Justice website www.notariusz-silesia.pl

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Świadczymy usługi wobec klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Oferuję kompleksową pomoc w sprawach: cywilnych, gospodarczych, spadkowych, podatkowych, z zakresu ubezpieczeń społecznych, pracowniczych, a także egzekucyjnych. Zakres moich usług jest szeroki i dostosowany do potrzeb klientów oraz ich oczekiwań i obejmuje m. in. udzielanie porad prawnych, przygotowywanie pism procesowych, odwołań od decyzji, sporządzanie projektów umów, dochodzenie roszczeń z tytułu wypadków i innych zdarzeń oraz inne. Moją misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań. Oferuję fachową pomoc i doradztwo, a także kompleksową i profesjonalną opiekę nad prowadzonym przez klienta biznesem. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość. Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • domy-weselne-ns.eu - porady weselne »

  Mamy zaszczyt ukazać Państwu nasz innowacyjny niespotykany blog internetowy, którego fundamentalnym zamierzeniem jest pokazanie, jak najprawidłowiej urządzić ten pamiętny moment w życiu. Blog domy-weselne-ns. - to specjalne miejsce gdzie odnajdziesz wiele informacji na temat: domów weselnych w Nowym Sączu oraz w jego okolicach, piszemy o fotografii weselnej i mówimy kto jest w tym rzetelny, dajemy namiary na profesjonalną oprawę muzyczną i nade wszystko zdradzamy jak powinno odbyć się wymarzone wesele. A wszystko po to aby ten moment był najwspanialszym momentem w Państwa życiu.
  Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna Lublin »

  Wiszniewski.net to agencja detektywistyczna świadcząca usługi detektywistyczne na terenie województwa lubelskiego. Agencja prowadzona jest przez detektywa Łukasza Wiszniewskiego. Świadczymy kompleksowe usługi detektywistyczne m.in zbieramy materiał dowodowy na potrzeby spraw rozwodowych, poszukujemy mienia dłużników, weryfikujemy potencjalnych kontrahentów. Dzięki wypracowanym metodom i środkom jesteśmy w stanie sprawnie i szybko realizować powierzone nam zlecenia. Zapraszam prywatny detektyw Lublin

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token:
')