Doradca podatkowy Białystok

Doradca podatkowy Białystok Jerzy Kuprianowicz oraz jego Kancelaria Doradztwa Podatkowego ma okazję przedstawić szerokie spektrum usług konsultingowych, seminaryjnych, jak również zarządczych; oparcie naszej aktywności na biegłych fachowcach pozwala nam oferować usługi o najwyższej jakości. Nasze biuro rachunkowe obsługuje nie tylko klientów z Białegostoku, jesteśmy bowiem otwarci na ogólnokrajową współpracę oraz obsługę zagadnień powiązanych z międzynarodowym prawem podatkowym. Pośrednictwo podatkowe w naszym wykonaniu dotyczy między innymi: weryfikacji rozliczeń fiskalnych, konsultingu z obszaru leasingu podatkowego lub też optymalizacji podatkowej.

Szczegóły strony www.jkdp.pl:

Podlinkuj stronę www.jkdp.pl:

Doradca podatkowy Białystok

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Warszawa »


  Realizujemy ambitne projekty z zakresu finansów i księgowości. Jako profesjonalne biuro rachunkowe dostarczamy innowacyjne programy informatyczne w kształcie e-biznesu. Stworzyliśmy trójfilarowy model prowadzenia ksiąg rachunkowych, którego bazę stanowi skanowanie dokumentacji, archiwizacja, obieg w formie elektronicznej oraz powadzenie e-ksiąg. Serdecznie zapraszamy do poznania naszych usług. Jesteśmy innym biurem rachunkowym. Prowadzenie rachunkowości jest obowiązkiem wszystkich podmiotów prawnych i niektórych osób fizycznych, zarejestrowanych w Polsce. Rachunkowość należy prowadzić stosując Międzynarodowe Standardy Rachunkowości lub zgodnie z polską Ustawą o rachunkowości. Dodatkowo istnieją inne wymogi, powiązane z ubezpieczeniami społecznymi i prawem pracy. Szanująca się firma ma obowiązek sporządzenia rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z MSFR lub polskimi standardami rachunkowymi. Sprawozdania finansowe należy zgłosić do ogłoszenia w MSiG oraz publikacji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Nasze biuro księgowe wie, w jaki sposób należy skompletować wyżej wymienioną dokumentację. Oprócz tego na życzenie przygotujemy sprawozdania dla akcjonariuszy oraz dostarczamy wszelkie wymagane dane do urzędu skarbowego oraz innych instytucji.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Gdansk | Airport Taxi Gdansk | Transport Vip Service »

  Taxi Gdansk oferta przygotowana dla podróżnych portu lotniczego im.Lecha Wałęsy w Gdańsku - Rębiechowie.Nasza firma zajmuje się prywatnym transferem osób z lotniska do hoteli w trójmieście.Ceny transportu podlegają negocjacji.Nasi kierowcy odbierają klientów indywidualnie w hali przylotów z imienną kartą.Dodatkowo oferujemy Transport Vipów Gdańsk oraz Przewozy Vip Trójmiasto.Oferta dla obcokrajowców to : Airport Taxi Gdansk.Proponujemy również, Wynajem samochodu z kierowcą Gdańsk.Zapraszamy do współpracy.Pracujemy 24h.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Założenie działalności gospodarczej »

  Mój wortal internetowy pokazuje frapujące arkana, dotyczące tego czym jest własna firma, jakie są formy działalności gospodarczej, lub jak zawiesić firmę. Nasz portal internetowy napisany jest w sposób rzetelny i obiektywny, a istniejące w nim informacje są bezpłatne.

  Założenie działalności gospodarczej bywa czasami nie lada problemem. Zwłaszcza wtedy gdy ktoś planujący otwarcie własnej firmy nie ma o tym żadnego pojęcia. W związku z tym też z myślą o takich osobach powstał nasz wortal internetowy. Staramy się w tym miejscu ukazać najbardziej obiektywne i czytelne informacje na tematy związane z prowadzeniem firmy oraz jego formami i sposobami zamknięcia przedsiębiorstwa.

  Dlatego jeśli w kiedyś miałeś jakieś kłopoty z dotarciem do cennego źródła wiedzy zawierającego informacje na temat prowadzenia działalności gospodarczej azali też pozostałych informacji ekonomicznych, odwiedź nasz wortal www, a z pewnością nie pożałujesz. Nasze vademecum ekonomiczne obejmujące tematy gospodarcze i finansowe, będzie dla was wspaniałą lekturą a zamknięcie działalności bądź też jej otwarcie będzie dla was prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing marketów »

  Merchandising i OUTSOURCING marketingowy to na tyle specjalistyczna dziedzina sprzedaży, by dowiedzieć się o korzyściach płynących z współpracy z agencją merchandisingową opinii zasięgnąć należy na naszej stronie internetowej bądź bezpośrednio u nas. Merchandising u nas to obsługa handlowa punktów sprzedaży wyselekcjonowanych przez Klienta. W międzyczasie skrupulatnie kontrolujemy ceny konkurencji. Zespół presellerów Savoir współpracuje równolegle w zakresie outsourcingu kadrowego wraz z zespołem handlowców. Chcesz wiedzieć więcej? zapoznaj się z informacjami na naszej stronie WWW.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Jesteśmy biurem rachunkowym z ponad dziesięcioletnim stażem. Oferujemy naszym klientom pełną obsługę księgową w ramach biura rachunkowego, oraz doradztwo podatkowe w ramach Kancelarii Doradztwa Podatkowego prowadzonej przez certyfikowanego doradcę Pana Andrzeja Sobieraja. Oferujemy min: prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencje VAT i obsługę kadr.
  Firmy z Poznania i wielkopolski zapraszamy do naszego biura przy ulicy Libelta 1A w Poznaniu. Firmy z poza Poznania zapraszamy do współpracy zdalnej. Posiadamy własny serwer wraz z oprogramowaniem umożliwiającym klientom z dowolnego miejsca na świecie zarządzanie usługami i przeglądanie dokumentów księgowych.
  Nie ryzykuj samodzielnego księgowania swojej działalności gospodarczej - zaufaj specjalistom z biura rachunkowego w Poznaniu.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent kalendarzy LUCRUM »

  Firma LUCRUM to producent kalendarzy, którego oferta skierowana jest do firm, osób indywidualnych, instytucji, urzędów, placówek usługowych, szkół i sklepów. Każdy znajdzie coś dla siebie w naszej szerokiej ofercie. Kalendarze biurowe, notatnikowe, kieszonkowe, książkowe, artystyczne, ścienne, zdzieraki, plakatowe.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trend Nieruchomości Ubezpieczenia Finanase Stargard »

  Za pomocą Jednostce Trend Nieruchomości tok zakupu wymarzonej nieruchomości stanie się raptem formalnością. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową usługę odnalezienia działki spełniającej jedyne zapotrzebowania również mające wyjątkowe przymioty. Nasza praca to przeprowadzenie także przygotowanie procesu kupna majątków w tym weryfikacji stanu prawnego zakupowanej nieruchomości. Nasi pomogą w otrzymaniu kredyty hipotecznego również przedstawią propozycję ubezpieczeniową.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Targówek Marki księgowość »

  Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka – profesjonalna i kompleksowa obsługa księgowa dla Państwa firmy, przyjazna obsługa klienta, oferujemy dojazd do klienta oraz pomagamy rozwiązać wszelkie problemy i trudne kwestie związane z prowadzeniem firmy w ramach opłaty za usługi księgowe. Rozliczymy podatek dochodowy PIT lub CIT oraz podatek VAT. Obsługujemy również kadry i rozliczamy wynagrodzenia pracowników i zleceniobiorców, wraz z rozliczeniami ZUS. Zachęcamy do współpracy osoby mieszkające lub prowadzące działalność na obszarze dzielnicy: Białołęka, Targówek i Marki.
  Zapraszamy do dokładnej analizy oferty naszej firmy zamieszczonej na stronie internetowej: http://profiniks. tnb. pl Strona zawiera również cennik usług (ceny obejmują usługę kompleksową, brak ukrytych kosztów).

  Data dodania: 25 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aktualne oferty pracy »

  Szukasz dobrze płatnej i legalnej pracy zagranicą? Liczysz na regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz gwarancję opłacania wszelkich składek oraz ubezpieczeń. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci Work Service Express. To jedna z największych, certyfikowanych agencji zatrudnienia i pracy tymczasowej w Polsce zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników do pracy za granicą. Naszym klientom oferujemy m. in. oferty takie jak praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii, czy coraz częściej wybieraną ofertę praca w Islandii.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
')